Vidinės komunikacijos svarba organizacijoje.

Sveiki!

Esu antrakursis Socialinių Mokslų Kolegijos, kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos studentas. Atlieku apklausą, kurį reikalinga mano praktikos ataskaitos darbui. Anketos tikslas - išsiaiškinti ir pateikti statistinius duomenys apie įvairiuose organizacijuose vykstančią komunikacija bei jos tobulinimo būdus.  Apklausa yra anoniminė. Ačiū už atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar sutinkate, jog komunikavimas darbovietėje turi teigiamos įtakos jūsų ir aplinkinių atliekamam darbui? ✪

Ar organizacijos vadovas turi palaikyti draugiškus santikius su darbuotojais? ✪

Kokie elementai jūsų nuomone sudaro vidinę komunikaciją?

Jūsų nuomone tinkamiausi būdai gerinti organizacijos vidinę komunikaciją: ✪

Visiškai sutinkuSutinkuNesutinkuVisiškai nesutinku
Komandos stiprinimo žaidimai
Workshop
Seminarų rengimas
Kolektyvo susitikimai neformalioje aplinkoje

Ar esate patenkinti organazacijos, kurioje dirbate/atliekate praktiką, vidine komunikacija? ✪

Ar esate informuojami organizacijoje apie pokyčius ir sprendimus, kurie yra susije su jumis? ✪

Jeigu Jums dar kartą tektų rinktis darbo vietą ar kreiptumėtes į įmonę/organizaciją, kurioje dirbote/atlikote praktiką?

Dėl kokių priežasčių pasirinktumėte? Ar Jūsų tokį pasirinkimą lemtų vidinės šios įmonės/organizacijos komunikacija?

Šiuo metu jūs? ✪

Jūsų išsilavinimas? ✪

Jūsų amžius? ✪

Jūsų lytis? ✪