Vidinės komunikacijos svarba organizacijoje.
Sveiki!
Esu antrakursis Socialinių Mokslų Kolegijos, kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos studentas. Atlieku apklausą, kurį reikalinga mano praktikos ataskaitos darbui. Anketos tikslas - išsiaiškinti ir pateikti statistinius duomenys apie įvairiuose organizacijuose vykstančią komunikacija bei jos tobulinimo būdus. Apklausa yra anoniminė. Ačiū už atsakymus!
Ar sutinkate, jog komunikavimas darbovietėje turi teigiamos įtakos jūsų ir aplinkinių atliekamam darbui?
Ar organizacijos vadovas turi palaikyti draugiškus santikius su darbuotojais?
Kokie elementai jūsų nuomone sudaro vidinę komunikaciją?
- bbs
- draugiškumas, sugebėjimas bendradarbiauti, palaikymas
- Konferencijų rengimai
- darbo tūsai, savaitiniai pasitarimai, kasdienis bendravimas, pietavimas,
- Bendravimas,supratimas
- Pagarba, organizuotumas
- bendravimas su vadovu, su kolegomis, imones renginiai, keliones, isvykos.
- Verbalinė, neverbalinė, asmeninė, tarpasmeninė
- kokybiškas informacijos perdavimas įmonės viduje, įtraukimas į pilną įmonės veiklą, bendri tikslai, siekiai.
Jūsų nuomone tinkamiausi būdai gerinti organizacijos vidinę komunikaciją:
Ar esate patenkinti organazacijos, kurioje dirbate/atliekate praktiką, vidine komunikacija?
Ar esate informuojami organizacijoje apie pokyčius ir sprendimus, kurie yra susije su jumis?
Jeigu Jums dar kartą tektų rinktis darbo vietą ar kreiptumėtes į įmonę/organizaciją, kurioje dirbote/atlikote praktiką?
Dėl kokių priežasčių pasirinktumėte? Ar Jūsų tokį pasirinkimą lemtų vidinės šios įmonės/organizacijos komunikacija?
- taip, lemia vidinė komunikacija
- Dėl draugiškos atmosferos įmonėje.
- Taip
- Del kolektyvo ir nesudetingo darbo
- geras atlyginimas, kolegos ir vadovas
- Tikrai taip, ir būtent mikroklimatas
- Įmonė stengia visus darbuotojus į veiklą įtraukti vienodai, sudaromos sąlygos veikti kartu ir tobulėti.
- kolektyvas.taip, lemtų.