Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. Darbuotojų pagalba vienas kitam
  2. Spartesnė informacijos sklaida
  3. Didesnis komunikacijos skyrius, daugiau komunikacijos specialistų
  4. Laiku ir aiškiai pateikiama informacija
  5. Tinkamiau pasiruošę komunikacijai komunikacijos specialistai
  6. Aiškiau pateikiama informacija
  7. Daugiau komunikacijos specialistų
  8. Daugiau komunikacijos laiku
  9. Gal jei bendradarbiautų personalas, kuris sukuria naują programą ir personalas, kuris apie ją komunikuoja - būtų aiškiau darbuotojams
  10. Daugiau darbuotojų komunikacijos skyriuje