Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. interaktyvus bendravimas
  2. Spartesnė komunikacija
  3. Didesnis organizacijoje dirbančių asmenų įsitraukimas
  4. Didesnis dėmesys pačiai komunikacijai, didesnis kiekis pateikiamos informacijos
  5. na mano nuomone, komunikaciją galėtų pagerinti didesnis požiūris į darbuotojų integraciją.
  6. Didesnis dėmesys skirtas supažindinimui su inovacijos funkcionalumu
  7. mažesnis atstumas tarp inovacijos kūrėjo ir naudotojo
  8. Didesnis darbuotojų įsitraukimas
  9. .
  10. tiesioginis bendravimas