Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. bendradarbiavimas
  2. Daugiau informacijos apie inovacijos naudą ir jos funkcionalumą
  3. Susisteminta ir savalaikė pateikta informacija apie inovacijų diegimą
  4. Jei prieš kuriant inovaciją, daugiau būtų įtraukiami būsimi naudotojai.
  5. Daugiau komunikacijos
  6. Iš anksto suteikta informacija apie planuojamus inovacijų diegimus
  7. Iš anksto pateikiama informacija apie numatomą inovacijos diegimą
  8. Manau komunikacija organizacijoje pakankamai gera
  9. Norėtųsi, kad svarbi informacija būtų iškomunikuojama iš anksto
  10. neturiu nuomonės