Vidinė komunikacija organizacijoje inovacijų diegimo metu

Kas Jūsų nuomone galėtų pagerinti komunikaciją organizacijoje inovacijų diegimo metu?

  1. Efektyvesnė komunikacija
  2. Aiškūs mokymai ir mokymų kuratoriai, kad suprastų ką pristatinėja, būtų įsigilinę į programą
  3. Sklandūs komunikavimo ir kiti procesai
  4. Daugiau komunikacijos
  5. Norėtųsi daugiau mokymų "nuo-iki", o ne tik pristatymo naujos programos
  6. Gal komunikacijos skyriaus labiau jei įsigilintų į informaciją ,kurią komunikuoja
  7. Jei naujienos būtų pateikiamos iš anksto
  8. Sklandus info pateikimas ir suprantami mokymai
  9. Susisteminta ifnromacija
  10. Aiški komunikuojama informacija darbuotojojams