Vidinė darbuotojų apklausa

Kaip manote, ko trūko praktikos metu? Ką keistumėte?

  1. Laiko. Studentai praktikos metu galėtų dirbti tik viename skyriuje, taip būtų viskas paprasčiau. Nes lyg ir įsijauti į darbą, ir vėl į kitą skyrių eik.
  2. Trūko bendradarbiavimo tarp skyrių, perduodamos informacijos.
  3. Nieko netrūko.
  4. Praktikoje trūko daugiau bendradarbiavimo tarp skyrių.