Kaip manote, ko trūko praktikos metu? Ką keistumėte?
- Laiko. Studentai praktikos metu galėtų dirbti tik viename skyriuje, taip būtų viskas paprasčiau. Nes lyg ir įsijauti į darbą, ir vėl į kitą skyrių eik.
- Trūko bendradarbiavimo tarp skyrių, perduodamos informacijos.
- Nieko netrūko.
- Praktikoje trūko daugiau bendradarbiavimo tarp skyrių.