Vidinė darbuotojų apklausa

Kaip manote, ko trūko praktikos metu? Ką keistumėte?

  1. Trūko laiko, jog būtų galima prisiliesti prie įvairesnių darbų.
  2. Nieko netruko
  3. Buvimo viename skyriuje, per daug lakstėm.
  4. Intensyvesnio darbo, kai kurių darbuotojų susikaupimo ties tam tikrais darbais.
  5. Trūko darbo.
  6. Kolonėles
  7. Daugiau kompiuteriu, dėstytojų tikslių atsakymų
  8. Keisčiau apskritai visą praktikos atlikimo tvarką. Trūko organizuotumo. Praktika iš dalies padrika.
  9. Nieko netrūko
  10. Viskas buvo gerai, tačiau per daug darbų buvo sudėta paskutinėmis praktikos dienomis.