Kaip vertinate dėstytojų pagalbą praktikos metu? Atsakymą pagrįskite.
Taip, nes dėstytojai patardavo, kaip elgtis tam tikrose situacijose.
Vertinu teigiamai nusiskundimų neturiu
Konsultavo pakankamai kiekvienu iškilusiu klausimu.
Patenkinamai. Trūko dėstytojų bendro sutarimo klausimais, dažnai teko mėtytis tarp dviejų skirtingų nuomonių tuo pačiu klausimu, bet didžiąja dalimi klausimų buvo duodami logiški patarimai
Puikiai
Puikiai
Destytojos skyrė dėmesio mums, tačiau kartais užduoties nepaaiškindavo.
Nesusipratimas tarp dėstytojų
Užvedė ant kelio kada reikėjo. Davė darbo.
Dėstytojai suteikė pagalbos, tačiau pritrūko dėstytojų nuomonių pastovumo.