Vidinė darbuotojų apklausa

Kaip vertinate dėstytojų pagalbą praktikos metu? Atsakymą pagrįskite.

  1. Kartais pritrūko pagalbos, tačiau viskas yra gerai.
  2. Palankai
  3. Padėjo, šaunu
  4. Kartais trūko dėstytojų pagalbos, ne visada buvo galimybė pasiklausti dėl neaiškių dalykų.
  5. Patenkinamai, nors dėstytojos linkusios kilusias darbo problemas palikti neišspręstas ir tikėtis, jog studentai patys viską išmano.
  6. Galėjo būti daugiau pagalbos, nes buvo daug neaiškumų ir dėstytojų nuomonės išsiskirdavo.
  7. Gerai, jei kildavo klausimų, dėstytojos atsakydavo.
  8. Galėtų skirti daugiau konsultacijos
  9. Trūksta susikalbėjimo tarp dėstytojų.
  10. Gerai, kai reikėjo padėjo, biški kartais per daug.