Uservaineta14
Vieša
Pranešti

Vestuvių ir kitų švenčių planuotojos paslaugos ir kita.

Labas! Esu Kūrybos ir pramogų industrijų pirmo kurso studentė. Šių studijų dėka atradau gyslelę, kurią norėčiau paversti nuosavu verslu. Visada norėjau dalyvauti pačiose nuostabiausiose ir laimingiausiose dviejų širdžių sąjungos akimirkose, prisidėti prie jos. Padėti tą nuostabią dieną paversti pasaką, kuri taptu amžinybę mūsų prisiminimuose. Tad pristatau Jums savo idėją! Tai vestuvių ir kitų švenčių planuotojos paslaugos. Taipogi į jas įeitų interjero dekoravimas, kuriame būtų naudojamos mano pagamintos dekoracijos. Mano individualių eskizų arba pagal individualų užsakymą gaminiai.Taip pat suteikčiau psichologines konsultacijas, kurių metų spręstume stresines situacijas, šoką, baimę ir t.t. Kad viskas taptu realybe man reikia Jūsų pagalbos! Kviečiu atsakyti į keletą klausimų, kurie padės toliau vystytis projektui. Keli Jūsų paspaudimai man didelis žingsnis judėti toliau. Ačiū!

1. Jūsų lytis:
2. Amžius
4. Kokio stiliaus labiau norėtumėte:
5. Kas domintu:
6. Ar domintų labiau ekologiški gaminiai ar nesvarbu perdirbimo galimybės?
7. Ar svarbus kainos ir kokybės santykis, ar tokiai šventei labiau linkę negailėti finansinių išteklių?
8. Koks sezonas Jums tinkamiausias?
9. Kas Jums labiau prie širdies, vedėjas su DJ ar muzikantas, kuris praveda ir vakarą? O gal tik muzika?
10. Ar turite viziją kokia turėtų būti Jūsų šventė?
11. Šventei taip pat svarbus meniu, fotografas, filmuotojai ir kiti. Kokius kriterijus taikytumėte jiems? Ar būtų svarbus jų profesionalumas, patirtis ir rekomendacijos? Galbūt esat linkę suteikti šansą jauniems pradininkams, kurie ką tik pradėjo savo veiklą, tačiau yra gabus ir talentingi
12. Mėgstamiausia spalva:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų7979
Atsakymų011

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »