Useragne.klimaityte
Vieša
Pranešti
Anketa neaktyvi

Vartotojų požiūris į „Lupilu“ prekės ženklo kokybę

Laba diena,

Esu Kauno Technologijos Universiteto, bakalauro studijų studentė. Kursiniam darbui atlieku  „Lupilu“ prekės ženklo tyrimą, kurio tikslas nustatyti, vartotojų požiūrį į jo kokybę.  Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniam duomenų apibendrinimui.

Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Pic
1. Kiek vaikų auga jūsų šeimoje?
2. Jūsų išsilavinimas
3. Kokios Jūsų šeimos pajamos tenkančios vienam šeimos nariui per mėnesį:
4. Jūsų gyvenamoji vieta:
5. Jūsų lytis
6. Ar dažnai perkate "Lidl" parduotuvėje?
9. Įvertinkite, kiek sutinkate su žemiau pateiktais teiginiais, kurie atspindi "Lupilu" prekės ženklo kokybės rodikliais.
10. Įvertinkite, kiek sutinkate su žemiau pateiktais teiginiais, kurie atspindi jūsų pasitikimą pirkti "Lupilu" prekės ženklo gaminius.
11. „Lupilu“ prekės ženklas turi Ekologiškų produktų liniją. Ar jums tai asocijuojasi su prekės ženklo kokybe?
12. „Lupilu“ higienos prekių asortimentas patvirtintas Vokietijos alergijos ir astmos federacijos sertifikatu. Ar jums tai svarbu perkant higienos prekes vaikams?
13. Nuo 2018 m. vasario 1 d. iki 2019 m. vasario 28 d. „Lupilu“ vyko konkursas „Pirkai LUPILU prekių mažyliams? Registruokis ir kiekvieną mėnesį laimėk vieną iš dvidešimties LUPILU produktų mažyliams dovanų krepšelį! “. Ar konkursas paskatino pirkti daugiau prekių, nors jų kokybe abejojote?
Pic
14. Jūsų nuomone „Lupilu“ prekės ženklas atitinka šį apibūdinimą:
15. "Lidl" parduotuvėse suteikiama galimybę per 30 dienų grąžinti.nepatikusias ar netikusias ne maisto prekes. Ar jums tai svarbu renkantis „Lupilu“ gaminius?
16. Įvertinkite, kiek sutinkate su žemiau pateiktais teiginiais, kurie atspindi jūsų nuomonę apie "Lupilu" prekės ženklo estetines savybes

Anketos meniu

Kita anketa »