Nepaskatintų niekas
todel kad draugai naudoja kita
rysi
Jei pakeisciau darba
(naudojuos darb. telef.)
kainos ir paslaugų kokybės
santykis
Jei tiekėją keistų darbovietė
taip pat jei tuo paciu rysiu
naudotusi daugelis seimos
nariu, su kuriais kalbeti butu
pigiau
nepaskatintu niekas, nes su
patenkinta esamomis salygomis
Niekas
Jei tai nusprestu mano
darbovieteje
Jei mano šeimos nariai
pradėtų naudotis kito
mobiliojo ryšio teikėjo
paslaugomis.