Vartotojų pasitenkinimas mobiliojo ryšio operatoriais

Kita ( įrašykite)

  1. Tel. apmoka darbas
  2. ne, nes nesidomejau kitais pasiulymais, lengviau pasilikti ten kur esi, o keiciant reik laiko...
  3. neturiu laiko dometis
  4. perejau is Omnitel i Tele2, kai tik atsirado ir siule nemokamus sms.
  5. neperejau
  6. Darbovietė migravo