Ne
Numeri pasilieku vieuonet ta
pati, jei operatoriu keiciu,
tai tik del darbdaviu
pageidavimo.
patinka esamo operatoriaus
klientu aptarnavimo kokybe,
paslaugu paketas
Perėjau, įsigydamas kitą
telefono aparatą
buvo panaikintas mano turimas planas, o
naujo panašaus plano nepasiūlė
nes uz taskus galejau
nusipirkti gera telefona todel
turejau tapti abonentu
Darbovieteje naudojamos kito
operatoriaus paslaugos
Naudojuosi 2 sim kortelemis
skirtingų paslaugų
tiekėjų.Tai mane tenkina.
Darbdavys dave mob tel, tad
tada jau nesvarbu koks rysio
tiekejas.
Esu konservatorius, nors ir
siutina tik naujokams daromos
nuolaidos ir jokio skatinimo
pastovumo