Vartotojų pasitenkinimas mobiliojo ryšio operatoriais

Kita ( įrašykite)

  1. blogas ryšys, nededa esminių pastangų, kad išlaikyti klinentą - turėdami pilną informaciją apie pokalbių trukmę ir spektrą nepasiūlo konkrečiam vartotojui jam pigiausio plano
  2. buvau is pradziu bitej(pries 10 metu),bet poto mobilus rysys nebuvo toks butinas,tai atsusakiau.kai atsirado butinybe,omnitel buvo sudare sutarti su darboviete,tai ir pasirasiau su omnitel
  3. tiesiog neperejau
  4. Ištekėjau už vyro, dirbančio Omnitel firmoje
  5. nebeveikė SIM kortelė lengviau buvo pasikeisti į kitą
  6. pakeitus darba keitesi ir operatorius
  7. Paprasciausiai vaikscioti patinka
  8. Nėra reikalo
  9. Taip, del nemokamu sms'u
  10. moka darbdavys