nuolatos rodomas demesys man,
kaip klientui t.y. taikomos
ivairios akcijos: nemokami
pokalbiai ar sms, nors tele2
daug daro akciju, taciau
abonentus kazkodel pamirsta :(
kompanijos patikimumas,
isipareigojimu vygdimas, ju
vygdimas laiku.
kokybes ir kainos
lygegretumas
Dar mažesni tarifai, daugiau
akcijų, nemokamų pokalbių
...
Jei omnitel mazintu tarifus
pokalbiu, ar vykdytu
normalias akcijas kartais
tai tuomet negalvociau apie
kito operatoriaus
pasirinkima, vos pasibaigus
sutarties laikui. Kai tik
baigsis sutartis su omnitel,
nemanau kad toliau liksiu ju
klientu. Jie bent kartais
galetu vykdyti akcijas,
suteikti kazkokius tai
specialius tarifus kad ir
karta per menesi. o kol kas
vienintelis pliusas kuri
gausiu tai yra per
gimtadieni snekesiu
nemokamai tik OMNITEL tinkle
ir tik 1 diena/per metaus.
visa kita laika moku po 29ct
uz minute... Neturiu jokio
noro likti omnitel abonentu.
ir tikrai neliksiu jei jie
ir toliau laikysis tokios
taktikos. ir dar. jei
telefonas nemokamai, tai
kodel kas menesi dar uz ji
moku po 5lt.... jie kaip
kliente mane netrukus
praras...