Vartotojų lojalumo tyrimas

Kas galėtų padidinti Jūsų lojalumą kompanijai?

  1. nuolatos rodomas demesys man, kaip klientui t.y. taikomos ivairios akcijos: nemokami pokalbiai ar sms, nors tele2 daug daro akciju, taciau abonentus kazkodel pamirsta :(
  2. kompanijos patikimumas, isipareigojimu vygdimas, ju vygdimas laiku.
  3. kokybes ir kainos lygegretumas
  4. Dar mažesni tarifai, daugiau akcijų, nemokamų pokalbių
  5. ...
  6. Jei omnitel mazintu tarifus pokalbiu, ar vykdytu normalias akcijas kartais tai tuomet negalvociau apie kito operatoriaus pasirinkima, vos pasibaigus sutarties laikui. Kai tik baigsis sutartis su omnitel, nemanau kad toliau liksiu ju klientu. Jie bent kartais galetu vykdyti akcijas, suteikti kazkokius tai specialius tarifus kad ir karta per menesi. o kol kas vienintelis pliusas kuri gausiu tai yra per gimtadieni snekesiu nemokamai tik OMNITEL tinkle ir tik 1 diena/per metaus. visa kita laika moku po 29ct uz minute... Neturiu jokio noro likti omnitel abonentu. ir tikrai neliksiu jei jie ir toliau laikysis tokios taktikos. ir dar. jei telefonas nemokamai, tai kodel kas menesi dar uz ji moku po 5lt.... jie kaip kliente mane netrukus praras...
  7. Nezinau
  8. patikimumas, tinkamo plano pasliulymas
  9. daugiau nemokamų pokalbių:)
  10. Nuolaidos, akcijos