Vartotojų lojalumo skatinimas UAB " Elektromarkt" parduotuvėse - kopija

6. Paaiškinkite kodėl būtent taip atsakėte į 5 klausimą.

  1. Retai lankausi, todėl sunku įvertinti
  2. Tiesiog ko reikia visada kažkokį atgalinį ryšį gauni. Aptarnavimas geras.
  3. Niekada neteko susidurti su kazkokiomis problemomis aptarnavimo metu, kai kazko klausiau visada gaudavau atsakyma
  4. Darbuotojai paslaugūs
  5. Nesu nusivylusi jų teikiamomis paslaugomis
  6. Retai perku
  7. Nes labai daug nesilankau
  8. Nes aptarnauja mane labai dažnai, ir jau prisimena mane 😋
  9. Neturiu komentarų
  10. Nes pažystu pardavėja žavų, ir jis labai gerai parekomenduoja 😏