Retai lankausi, todėl sunku įvertinti
Tiesiog ko reikia visada kažkokį atgalinį ryšį gauni. Aptarnavimas geras.
Niekada neteko susidurti su kazkokiomis problemomis aptarnavimo metu, kai kazko klausiau visada gaudavau atsakyma
Darbuotojai paslaugūs
Nesu nusivylusi jų teikiamomis paslaugomis
Retai perku
Nes labai daug nesilankau
Nes aptarnauja mane labai dažnai, ir jau prisimena mane 😋
Neturiu komentarų
Nes pažystu pardavėja žavų, ir jis labai gerai parekomenduoja 😏