4.Kodėl neperkate elektroninėje vaistinėje? (Atsakę į šį klausimą, pereikite prie 27 klausimo.)
- Vaistų reikia čia ir dabar
- Nėra patirties
- Nėra galimybės pasitarti su vaistininku
- Ir sau, ir giminėms
- Kai dirbu vaistinėje,man paprasčiau taip pirkti
- Perku
- Vaistinių ant kiekvieno kampo, man nesunku užeiti
- Nesinaudoja internetu
- Neturėjau progos
- Neturiu paskyros el. vaistinėje