UserVPKS
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

VALSTYBINĖ AUGALININKYSTĖS TARNYBA PRIE ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS SOCIALINIŲ PARTNERIŲ APKLAUSA

Gerbiamas partneri, dėkojame Jums už geranorišką bendradarbiavimą. Siekdami užtikrinti efektyvų Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) bendradarbiavimą su socialiniais partneriais bei nuolat tobulinti savo veiklos procesus, maloniai prašome Jūsų atsakyti į keletą klausimų.

Jūsų atsakymų laukiame iki gruodžio 4 d., užtikriname apklausos anonimiškumą ir garantuojame, kad gauti duomenys bus naudojami Augalininkystės tarnybos veiklai tobulinti.

Nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką. Jūs padedate mums tobulėti!

1. Kaip vertinate suteiktas paslaugas Augalininkystės tarnyboje? (įvertinkite nuo 1 (neigiamai) iki 5 (puikiai))
2. Kokiose Augalininkystės tarnybos kompetencijos srityse Jums tenka bendradarbiauti? (galimi keli atsakymo variantai)
3. Ar naudojatės Augalininkystės tarnybos tinklalapyje pateikta informacija? (galimi keli atsakymo variantai) (jeigu pasirinkote atsakymą NE, pereikite prie 5 klausimo)
4. Ar Augalininkystės tarnybos tinklalapyje pateikta informacija yra aiški ir suprantama? (galimi keli atsakymo variantai)
5. Ar Augalininkystės tarnybos viešai teikiama informacija yra pakankama? (galimi keli atsakymo variantai)
6. Ar teko konsultuotis su Augalininkystės tarnybos darbuotojais Jums rūpimais klausimais? (galimi keli atsakymo variantai) (jeigu pasirinkote atsakymą NE, pereikite prie 10 klausimo)
7. Ar Jūs patenkintas suteiktomis konsultacijomis, gauta informacija? (galimi keli atsakymo variantai)
8. Kaip vertinate svarbių klausimų, probleminių situacijų, su kuriomis susidūrėte, sprendimu? (įvertinkite nuo 1 (neigiamai) iki 5 (puikiai))
9. Kaip vertinate informacijos, atsakymų į užklausimus pateikimo operatyvumą? (įvertinkite nuo 1 (neigiamai) iki 5 (puikiai))
10. Ar gavote nusiskundimų dėl Augalininkystės tarnybos ar jos darbuotojų netinkamos veiklos? (galimi keli atsakymo variantai)
11. Ar pastebėjote teigiamų pokyčių bendradarbiavimo srityje su Augalininkystės tarnyba? (galimi keli atsakymo variantai)
13. Kaip vertinate Augalininkystės tarnybos veiklą, atsižvelgdami į turimą bendradarbiavimo patirtį?

Anketos meniu

Kita anketa »