Vairavimas apsvaigus

Sveiki, esu Ričardas III kurso studentas ir atlieku anketinę apklausą kurioje bandau išsiaiškinti ar Lietuvoje yra pakankamai dėmesio skiriama neblaivių vairuotojų tvardymui, ar sankcijos už vairavimą apsvaigus yra pakankamos. Kiekvieną apklausa man yra labai svarbi ir svarbu kad jūs atsakinėtumėte sažiningai. Ši anketa yra anoniminė.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų išsilavinimas?

Jūsų vairavimo stažas?

Jūsų amžius?

Kaip manote, ar neblaivus asmuo gali objektyviai įvertinti avarinę situacija kelyje?

Kaip manote, ar neblaivūs asmenys sėsdami prie vairo suvokia kokia už tai kyla atsakomybė?

Ar esate kada nors vairavęs neblaivus?

Ar esate baustas už vairavimą apsvaigus?

Kaip vertinate dabartinę atsakomybę už vairavimą apsvaigus?

Kokių būdu reikia griežtinti? Galimi keli atsakymo pasirinkimai.

Ar Lietuvoje pakankamai dėmesio skiriama neblaivių vairuotojų tramdymui?

Kokie yra efektyviausi būdai mažinti neblaivių vairuotojų skaičių? Galimi keli atsakymo variantai.