Vairavimas apsvaigus
Sveiki, esu Ričardas III kurso studentas ir atlieku anketinę apklausą kurioje bandau išsiaiškinti ar Lietuvoje yra pakankamai dėmesio skiriama neblaivių vairuotojų tvardymui, ar sankcijos už vairavimą apsvaigus yra pakankamos. Kiekvieną apklausa man yra labai svarbi ir svarbu kad jūs atsakinėtumėte sažiningai. Ši anketa yra anoniminė.