Vairavimas apsvaigus
Sveiki, esu Ričardas III kurso studentas ir atlieku anketinę apklausą kurioje bandau išsiaiškinti ar Lietuvoje yra pakankamai dėmesio skiriama neblaivių vairuotojų tvardymui, ar sankcijos už vairavimą apsvaigus yra pakankamos. Kiekvieną apklausa man yra labai svarbi ir svarbu kad jūs atsakinėtumėte sažiningai. Ši anketa yra anoniminė.
Jūsų lytis?
Jūsų išsilavinimas?
Jūsų vairavimo stažas?
Jūsų amžius?
Kaip manote, ar neblaivus asmuo gali objektyviai įvertinti avarinę situacija kelyje?
Kitas variantas
- (Ne) bet priklauso nuo žmogaus ir girtumo lygio
- priklausomai nuo to, koks neblaivumo lygis. jei nedidelis - tada gali
- Priklausomai nuo girtumo laipsnio
- Kita
Kaip manote, ar neblaivūs asmenys sėsdami prie vairo suvokia kokia už tai kyla atsakomybė?
Ar esate kada nors vairavęs neblaivus?
Ar esate baustas už vairavimą apsvaigus?
Kaip vertinate dabartinę atsakomybę už vairavimą apsvaigus?
Kokių būdu reikia griežtinti? Galimi keli atsakymo pasirinkimai.
Kitas variantas
- Reikėtų griežtinti ne atsakomybės dydį, o didinti neatsakomybės neišvengiamumą. Sėsdami vairuoti išgėrę žino, kad už tai gali sulaukti atsakomybės, tačiau nesitiki, kad bus pagauti.
- Nušauti vietoje pagavus antrą karta, ir šaukti "Slava Ukraine"
- Mažinti promilių dydį, leidžiantį sėsti už vairo
- Sušaudyt
- Švietimas, privalomi kursai
- Atimti teises pagal neblaivumo lygi, t.y 1 prom - 2 metai
- Griežtinti teisių vairuoti atėmimo sąlygas
Ar Lietuvoje pakankamai dėmesio skiriama neblaivių vairuotojų tramdymui?
Kokie yra efektyviausi būdai mažinti neblaivių vairuotojų skaičių? Galimi keli atsakymo variantai.
Kitas variantas
- Nemažink.Gerk po pilna!
- Pareigūnų dėmesį sutelkti į neblaivių vairuotojų tramdymą, vietoj greičio prevencijų.
- Turi zmoniu samoningumas dideti, kitaip nieko nebus.