Vaikų žaidimų aikštelės

Jūsų nuomone ar Telšiuose yra pakankamai vaikų žaidimų aikštelių?

  1. yra trys aiksteles,galetu buti dar nors dvi tik idomesnes,nes jau esancios nebeidomios.
  2. manau turetu buti kuo daugiau.ypac gyvenamuosiuose rajuonuose ju labai truksta..kuo daugiau gi tuo smagiau ir kiekvienam mamytei pagal atstuma nuo namuu.kad butu kuo ivairesnis atstumu pasirinkimas.
  3. labai mazai yra zaidimu aiksteliu
  4. ne
  5. Taip
  6. manau taip
  7. Turime tokia nuostabia pakrante,vietu,kur tevai galetu leisti laika su savo atzalomis mieste truksta.Faktas.Laisvalaikio parkas galetu atsirasti seimoms su vaikais.
  8. manau yra per mazai
  9. Toje vietoje, kur mes gyvename taip, yra nemazai. Kieme yrasupynes, ciuozykla, uz namo krepsinio aikstele :)
  10. labai truksta zaidimu aiksteliu prie gyvenamuju daugiabuciu namu,pati nesenai kreipiausi del sio reikalo i seniunija,deja jokio atsakymo