Vaikų žaidimų aikštelės

Jūsų nuomone ar Telšiuose yra pakankamai vaikų žaidimų aikštelių?

  1. telsiuose pakankamai
  2. galėtų būti ir daugiau tarkim bent 1 gatvei 1 žaidimų aikštelė
  3. ne
  4. Taip
  5. vaikų žaidimų aikštelių trūksta, neskaitant pavienias nesaugias nuosavuose namuose esančias aikšteles, Telšiuose yra 3, išsidėsčiusios palei mąsčio ežerą, tačiau ir jų nepavadinčiau saugiomis, ypač esančios prie Alkos muziejaus, iš trijų - ji pati nesaugiausia. O apie žaidimų aikšteles prie daugiabučių galiu pasakyti tik vieną - jos nesaugios, ir trūksta įvairovės.
  6. manau, galėtų būt daugiau :)
  7. taip
  8. trūksta žaidimų aikštelių prie daugiabučių, vaikai neturi ką veikti išėję i kiemą, žaidžia prie gatvės su kamuoliais ar dviračiais labai nesaugioje vietoje.
  9. taip ju uzr
  10. pakankamai