Jūsų nuomone ar Telšiuose yra pakankamai vaikų žaidimų aikštelių?
- telsiuose pakankamai
- galėtų būti ir daugiau tarkim bent 1 gatvei 1 žaidimų aikštelė
- ne
- Taip
- vaikų žaidimų aikštelių trūksta, neskaitant pavienias nesaugias nuosavuose namuose esančias aikšteles, Telšiuose yra 3, išsidėsčiusios palei mąsčio ežerą, tačiau ir jų nepavadinčiau saugiomis, ypač esančios prie Alkos muziejaus, iš trijų - ji pati nesaugiausia. O apie žaidimų aikšteles prie daugiabučių galiu pasakyti tik vieną - jos nesaugios, ir trūksta įvairovės.
- manau, galėtų būt daugiau :)
- taip
- trūksta žaidimų aikštelių prie daugiabučių, vaikai neturi ką veikti išėję i kiemą, žaidžia prie gatvės su kamuoliais ar dviračiais labai nesaugioje vietoje.
- taip ju uzr
- pakankamai