viktorijanedzinske
Vieša
Pranešti

VAIKŲ REABILITACIJOS SPECIALISTŲ POŽIŪRIO Į REABILITACIJOS PROGRAMOS PRIORITETUS TYRIMAS

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, medicinos akademijos, slaugos fakulteto, vaikų reabilitacijos klinikos,  magistro studijų programos „Sveikatinimas ir reabilitacija“  studentės baigiamojo darbo tema  "VAIKŲ REABILITACIJOS SPECIALISTŲ POŽIŪRIO Į REABILITACIJOS PROGRAMOS PRIORITETUS TYRIMAS" 

Norėtume suprasti ir įvertinti paslaugų teikėjų, dirbančių su vaikais, turinčiais ilgalaikių sveikatos problemų ar raidos sutrikimų, ir jų šeimomis patirtį bei elgesį. Ypatingai norime sužinoti, koks jūsų požiūris į paslaugas, kurias teikėte per pastaruosius vienerius metus. Sąvoka „paslaugų teikėjas“ apima gydytojus, terapeutus, socialinius darbuotojus, ankstyvojo ugdymo pedagogus, mokytojų padėjėjus, slaugytojus ir kt.

Šie klausimai sudaryti remiantis tėvų pasakojimais apie tai, kaip kartais būna teikiamos jų šeimoms siūlomos paslaugos. Konkrečiai, kiekviename klausime jūsų prašoma nurodyti, kokiu mastu iš tikrųjų atliekate kiekvieną iš aprašytų veiksmų, įvertindami pagal skalę nuo 1 (visiškai jokiu mastu) iki 7 (labai dideliu mastu). Atkreipkite dėmesį, kad nulio reikšmė (0) naudojama tik tuo atveju, jei aprašyta situacija jums netaikoma.

Norėtume, kad atsakydami į kiekvieną klausimą, pagalvotumėte, kokiu mastu pasireiškė kiekvienas šiame klausimyne aprašytas jūsų elgesys ir veiksmai. Jūsų pasirinktas įvertinimas NETURĖTŲ nusakyti to, kaip dažnai jūs atliekate kiekvieną konkretų veiksmą, bet jūsų įsitraukimo ir dedamų pastangų į jo taikymą praktikoje lygį.

SVARBŪS NURODYMAI PILDANT:

1.   Norėtume, jog apibūdintumėte savo „tikrą“ elgesį bei veiksmus, o ne tai, kas, jūsų manymu, būtų „idealios“ paslaugos. Mes suprantame, jog specialistai gal ir negali parodyti savo elgesio tokio, kokį jie norėtų parodyti, dėl savo darbo krūvio, normų ir taisyklių bei kitokių ribojančių faktorių. Būkite tikri, jog jūsų konfidencialūs atsakymai nebus traktuojami, kaip jūsų pačių ar jūsų paslaugų teikimo vertinimas.

2.   Prašome suprasti faktą, kad, jeigu šiame vertinime nurodomas koks nors elgesys, dar NEREIŠKIA, jog taip elgtis būtina visose profesijų srityse ir visiems specialistams. Dėl to nemanykite, jog pasirinkdami mažą skaičiaus išraišką skalėje, jūs prastai įvertinate patys save.

3.   Norėtume, kad pagalvotumėte apie savo, kaip paslaugų teikėjo, patirtį su vaikais, turinčiais ilgalaikias sveikatos problemas ar raidos sutrikimus, taip pat su jų šeimomis per pastaruosius vienerius metus. Mums įdomu sužinoti, kokia jūsų asmeninė nuomonė, todėl būtume dėkingi, jeigu užpildytumėte šį klausimyną individualiai ir su niekuo apie tai nediskutuodami.

Tiriamųjų konfidencialumas yra užtikrinamas,  anketa yra anoniminė, tiriamojo vardo, pavardės, adresų nebus klausiama. Tyrimo rezultatai skelbiami tik apibendrinti.

     Iškilus neaiškumams tiriamasis gali kreiptis į Lietuvos sveikatos mokslu universiteto slaugos fakulteto tyrėją:  el. paštas [email protected]

 

KOKIU MASTU PER PASTARUOSIUS VIENERIUS METUS JŪS...

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų6815
Atsakymų070
Kita anketa »