Nevartojus. Nieko apie juos nežinau.
Vaikams,tai naujas,neįprastas maistas,tad sunku būtų.
Nelabai, patys nevalgom
Kartais galima pabandyti soja ekologiska ar be priedu. Kitas klausimas kaip valgys vaikai
Nemanau, kad darželiuose tai būtina.
Neturiu nuomonės, namuose nevartojame.
retsykiais kodėl ne
Esu prieš tokių patiekalų įvedimą į darželio menių.
Prieš. Šeimoje nenaudojame ir nenoriu, kad vaikas valgytų darželyje.
Retai valgom, bet nesu pries.