Aš už ekologišką šviežią mesą ( paikštieną, triušieną, jautieną) vietoj sojos.
Prieš
Namie nenaudojame, taciau nieko pries, jei tik vaikai valgytu.
Nieko prieš
Labai nenorėčiau, kad mano vaikui būtų siūloma patiekalų iš sojos. Namuose jų nevartojam
Tikrai ne
Mes pagrunde namie viska darom su sojos, tai jei kazkas isiterptu ir idarzeli tai nieko pries.
Negaliu pasakyti nes pati negaminu
Ne
Koks tikslas tokio paliekalo? Vaikai ne vegeratai, o ir kokybiška soja brangesnė net už mėsą.