UserRamintaP
Vieša
Pranešti

Vaikams, kurių tėvai/vienas iš tėvų išvykės iš Lietuvos, kylančių problemų ugdymo institucijoje ir pagalbos būdų jiems tyrimas.

Gerbiami specialistai, Ši anketa skirta išsiaiškinti vaikų, kurių tėvai/ vienas iš tėvų išvykę iš Lietuvos problemas ugdymo institucijoje ir būdus, kuriais siekiama jiems padėti. Anketa yra anoniminė. Anketoje apibraukite Jums tinkantį variantą, kur reikia įrašykite. Anketą sudarė Raminta Pilipuitytė, ketvirto kurso socialinės pedagogikos studentė. Kilus neaiškumams rašyti [email protected]
1. Ar tėvų emigracijos problema yra aktuali Jūsų ugdymo institucijoje?
2. Kiek vaikų, kurių tėvai/vienas iš tėvų yra išvykęs iš Lietuvos, mokosi Jūsų ugdymo institucijoje?
3. Įvertinkite iš kokių šaltinių dažniausiai sužinote, kad vaiko tėvai/vienas iš tėvų išvyko iš Lietuvos? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
4. Su kuo dažniausiai vaikas lieka gyventi, kai tėvai/vienas iš tėvų išvyksta iš Lietuvos? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
5. Ar bendraujate su vaiko globėjais?
6. Įvertinkite kokias būdais dažniausiai bendraujate su vaiko globėjais? ? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
7. Nurodykite koks bendravimo būdas, su vaiko globėjais, Jums atrodo efektyviausias? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
8. Ar vaikas kreipėsi pagalbos į jus išvykusius tėvams/vienam iš tėvų iš Lietuvos?
9. Nurodykite kokimis temomis dažniausiai kalbatės su vaiku, kurio tėvai/ vienas iš tėvų yra išvykęs iš Lietuvos? (lentelėje pažymėkite Jums tinkančius variantus, ties kiekvienu teiginiu)
10. Koks specialistas turėtų būti atsakingas už pateiktų problemų sprendimą Jūsų mokykloje? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
11. Koks specialistas šiuo metu yra atsakingas už lentelėja peteiktų problemų sprendimą Jūsų mokykloje? (pažymėkite Jums tinkantį variantą, ties kiekvienu teiginiu).
12. Įvertinkite kaip pakito vaiko elgesys, mokykloje išvykus tėvams? ( pateiktoje lentelėje ties kiekvienu teiginiu pažymėkite Jums tinkantį variantą)
13. Jūsų manymu, kokios priemonės būtų efektyviausios vaikui norint sušvelninti pasekmes, kurias sukelia tėvų emigracija? (Lentelėje pažymėkite Jums tinkantį variantą, ties kiekvienu teiginiu).
14. Kokius metodus dažniausiai naudojate bendraudami su vaiku, kurio tėvai/vienas iš tėvų yra išvykę? (Lentelėje pažymėkite Jums tinkantį variantą, ties kiekvienu teiginiu).
15. Įvertinkite metodo efektyvumą? (Lentelėje pažymėkite Jums tinkantį variantą, ties kiekvienu teiginiu. Įvertinkite teiginį penkiabalėje sistemoje. ).
17. Jūsų mokyklos tipas?
18. Jūsų pereigos?
19. Jūsų gyvenamoji vieta?
20. Jūsų darbo stažas?
21. Jūsų lytis?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis
Nuimti filtrą
Atfiltruotas rezultatų kiekis:

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02701
Atsakymų023

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »