Utenos socialinio draudimo darbuotojų profesinės sąjungos narių apklausa

3. Kodėl esu Profesinės sąjungos narys?

  1. Tikiu, kad profsąjunga gali efektyviau reguliuoti darbuotojo ir darbdavio tarpusavio santykius
  2. Profesinė sąjunga atstovauja mano , kaip darbuotojo, interesus .
  3. todėl , kad gina darbuotojų teises
  4. Noriu gauti didesnes socialines garantijas.
  5. Tam yra kelios priežastys: 1. jau mažai liko ne profsąjungos narių, automatiškai skiriasi darbo krūvis (profsąjungietis džiaugiasi laisvadieniais, kiti turi vaduoti). 2. perėjus į Panevėžio skyrių neramu dėl darbo vietos. Nutikus blogiausiam tikiuosi profsąjungos palaikymo.
  6. Jaučiuosi "saugesnis"
  7. Dar yra daug nelygybės
  8. Vis dar tikiu, kad gali padėti išspręsti ginčus, konfliktus, kylančius su vadovybe: dėl priedų, premijų mokėjimo, dėl nuobaudų skyrimo-panaikinimo, dėl skaidresnės politikos vertinimo srityje.
  9. Jaučiuosi saugesnė
  10. +