Utenos socialinio draudimo darbuotojų profesinės sąjungos narių apklausa

3. Kodėl esu Profesinės sąjungos narys?

  1. Nes norėjau nuo mažens
  2. Dėl PS teikiamų privilegijų (dovana, dienos sveikatai gerinti)
  3. Todėl, kad profesinė sąjunga skatina darbuotojų iniciatyvą, tobulėjimą, suteikia papildomas garantijas.
  4. Patinka jaustis komandos dalimi.
  5. Smagu priklausyti kolektyvui, kada didelė jėga gali atstovauti ir apginti interesus paprastų darbuotojų
  6. Papildomos saugumo garantijos.
  7. Nes noriu, kad būtų ginami mano interesai
  8. Todėl. kad yra papildomos naudos, t. y. papildomos laisvos dienos, esant nesutarimams su darbdaviu tikiuosi profsąjunga gintų mane.
  9. Patinka jos veikla, pasitikiu Profesine sąjunga.
  10. esu narė dėl galimybės turėti daugiau laisvų dienų ir skirti jas dukrai.