Utenoje esančių „Maxima“ prekybos centų teikiamų paslaugų kokybės analizė
10. Ar turėjote incidentų „Maxima“ prekybos centre, aptarnavimo metu? (Jei "Taip", tai kokių?)
Kasininkė plogai atidavė grąžą
Ne.
Netrejau
Piktai šneka su klientais, nemandagus,...
Neturejau
Taip turejau, pardaveja taip letai aptarnavo, viena prekia skanavo gal minute ir mete prekias, ne taip lad graziai padetu.
Ne
Reikalauja smulkiu pinigu
Dėl pardavėjos lėto apsisukimo aplink savo ašį baigėsi bilieto rezervacijos laikas ir nespėjo ji jo atspausdinti.
Kartą pasiėmiau visas man reikiamas prekes, ir prie kasos pamačiau, kad keksiukai, kuriuos norėjau pirkti buvo supelyje, pasakiau tai pardavėjai ir sakiau, kad nepirksiu šios prekės, bet ji man liepė ją nunešti ten iš kur paėmiau, mano manymu ji turėjo ją pasiimti pas save prie kasos, o po to nurašyti...