Utenoje esančių „Maxima“ prekybos centų teikiamų paslaugų kokybės analizė
Norėčiau Jūsų visų paprašyti užpildyti trumpą anketą apie „Maxima“ prekybos centrą, pagrindinis tikslas išsiaiškinti vartotojų/klientų nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę. Visų Jūsų atsakymai ir nuomonės yra labai svarbios, tad nepagailėkite keletos minučių šiai anketai užpildyti. Ačiū :)
1. Ar lankotės Utenos UAB „Maxima“ prekybos centruose? (Jei „Taip“ eikite prie 3 klausimo)
2. Kodėl nesilankote „Maxima“ prekybos centruose? (Atsakę pereikite prie 12 klausimo)
Kitas variantas
- Per brangios maisto prekės, dažnai keičiama prekių vieta
3. Ar dažnai lankotės „Maxima“ prekybos centre?
4. Ar jus tenkina ,,Maxima“ prekybos centro darbo laikas?
5. Kodėl renkatės „Maxima“ prekybos centrą?
Kitas variantas
- Netoli
- Akcijos.
- kai išgirstu apie didelę nuolaidą.
- Gera nuolaidu programa
6. Kokias „Maxima“ prekybos centro paslaugas naudojate?
7. Ar „Maxima“ prekybos centro darbuotojai visada pasisveikina ir padėkoja, kad pirkote?
8. Ar „Maxima“ prekybos centro darbuotojai, jūsų manimu, dirba pakankamai greitai?
9. Ar visada iš „Maxima“ prekybos centro darbuotojų sulaukiate atsakymo į jums rūpimus klausimus?
10. Ar turėjote incidentų „Maxima“ prekybos centre, aptarnavimo metu? (Jei "Taip", tai kokių?)
- Kasininkė plogai atidavė grąžą
- Ne.
- Netrejau
- Piktai šneka su klientais, nemandagus,...
- Neturejau
- Taip turejau, pardaveja taip letai aptarnavo, viena prekia skanavo gal minute ir mete prekias, ne taip lad graziai padetu.
- Ne
- Reikalauja smulkiu pinigu
- Dėl pardavėjos lėto apsisukimo aplink savo ašį baigėsi bilieto rezervacijos laikas ir nespėjo ji jo atspausdinti.
- Kartą pasiėmiau visas man reikiamas prekes, ir prie kasos pamačiau, kad keksiukai, kuriuos norėjau pirkti buvo supelyje, pasakiau tai pardavėjai ir sakiau, kad nepirksiu šios prekės, bet ji man liepė ją nunešti ten iš kur paėmiau, mano manymu ji turėjo ją pasiimti pas save prie kasos, o po to nurašyti...