46
Gerbiami Centro lankytojai, esu Vytauto Didžiojo universiteto viešojo administravimo programos IV kurso studentė. Šiuo metu rengiu bakalauro baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kuriuo siekiama atskeisti informavimo ir konsultavimo gerinimo galimybes...