Anketa Neringos socialinio paslaugų centro lankytojams
Gerbiami Centro lankytojai,
esu Vytauto Didžiojo universiteto viešojo administravimo programos IV kurso studentė. Šiuo metu rengiu bakalauro baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kuriuo siekiama atskeisti informavimo ir konsultavimo gerinimo galimybes Neringos socialiniame paslaugų centre. Anketa yra anoniminė. Atsakymai į klausimus bus naudojami tik bakalauro baigiamajam darbui parengti. Prašau padėti atlikti tyrimą ir atsakyti į visus klausimus.
Dėkoju už bendradarbiavimą ir nuoširdžius atsakymus.