Autorius: inesau

Kauno kolegijos medicinos ir verslo fakultetų studentų maitinimasis ir nusiskundimų sąsajos
1
Gerb, Respondente, Esu Kauno kolegijos medicinos fakulteto Dietetikos studijų programos III kurso studentė Inesa Uleckaitė. Rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tikslas yra įvertinti Kauno kolegijos medicinos ir verslo fakultetų studentų...