Kauno kolegijos medicinos ir verslo fakultetų studentų maitinimasis ir nusiskundimų sąsajos
Gerb, Respondente,
Esu Kauno kolegijos medicinos fakulteto Dietetikos studijų programos III kurso studentė Inesa Uleckaitė. Rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tikslas yra įvertinti Kauno kolegijos medicinos ir verslo fakultetų studentų maitinimąsi ir nusiskundimų sąsajas. Apklausa yra anoniminė, todėl tyrimo duomenys yra konfidencialūs ir bus panaudoti tik mokslo tikslams. Dėl vykdomos apklausos ar jos metu iškilusių klausimų galite kreiptis į mane, Inesą Uleckaitę, el. paštu [email protected], tel. +37064899633 Pildydami anketą, atsakymus į klausimus įrašykite arba pažymėkite X .