Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
Autorius: gabriele2667
Nėščių moterų požiūris į medikamentinių preparatų vartojimą ir savigydą
42
prieš daugiau nei 6m.
Esu Kauno kolegijos Farmakotechnikos III kurso studentė Gabrielė Baravykaitė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema „Nėščių moterų požiūris į medikamentinių preparatų vartojimą ir savigydą”. Šio klausimyno pagalba noriu...