Nėščių moterų požiūris į medikamentinių preparatų vartojimą ir savigydą
Esu Kauno kolegijos Farmakotechnikos III kurso studentė Gabrielė Baravykaitė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema „Nėščių moterų požiūris į medikamentinių preparatų vartojimą ir savigydą”. Šio klausimyno pagalba noriu išsiaiškinti Jūsų požiūrį į medikamentinių preparatų vartojimą ir savigydą nėštumo metu. (PRAŠAU ATSAKYTI TIK MAŽEIKIUOSE PRISIREGISTRAVUSIOMS NĖŠČIOMS MOTERIMS)
Maloniai prašau Jūsų atsakyti į klausimyne pateiktus klausimus pažymint (x) Jums tinkamą atsakymą (arba kelis atsakymo variantus). Klausimynas yra anoniminis, todėl tikiuosi objektyvių Jūsų atsakymų. Tyrimo duomenys bus naudojami tik bakalauriniame darbe.