Usersamantelep
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Unikalių apgyvendinimo įstaigų poreikis lietuvos turistams Švedijoje

Sveiki, esu Samanta Petkutė, Vytauto Didžiojo universiteto Skandinavijos šalių kalbų ir kultūrų IV kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą apie unikalių apgyvendinimo įstaigų poreikį lietuvos turistams Švedijoje. Unikalios apgyvendinimo įstaigos apima visas apgyvendinimo įstaigas, kurios yra neįprastos savo koncepcija, dizainu, vietove, potyriais ar istorija. Klausimynas skirtas lietuviams, kurie keliauja po užsienio valstybes, naudojasi turizmo įmonių paslaugomis bei kelionių metu apsistoja viešbučiuose. Anketa yra anoniminė, todėl garantuojamas visiškas Jūsų konfidencialumas, o apibendrinti tyrimo rezultatai bus naudojami tik moksliniais tikslais. Dėkoju už Jūsų atsakymus.  

Prašau pildant klausimyno lenteles pažymėti tinkamą variantą varnele nuo 1 iki 5, kai 1 – visiškai nesutinku 5 – visiškai sutinku.

1. Jūsų lytis:
2. Jūsų amžius:
3. Ar dažnai keliaujate į užsienio šalis?
4. Renkantis apgyvendinimo įstaigą šis kriterijus man yra svarbus:
5. Ar esate gyvenęs (-usi) unikaliame viešbutyje (pvz. viešbutis medyje, buvusiame kalėjime, po vandeniu, turintis ypatingą kolekciją ir kt.) ? Jei jūsų atsakymas Ne, galite pereiti prie 12 klausimo.
Jei atsakėte taip, įvertinkite teiginius skalėje
12. Mane domintų apgyvendinimo įstaiga..
13. Ar sutiktumėte už viešbutį sumokėti daugiau, jei jis būtų unikalus?
14. Ar Jus domintų unikaliame viešbutyje apsilankyti kaip ekskursijoje, susipažįstant su įdomiausiais architektūros, istorijos ir t.t. elementais?

Anketos meniu

Kita anketa »