Tyrimas - socialiniu tinklu teikiamą žalą ar naudą

Sveiki, esu KVK 1 kurso studentė, atliekanti tyrimą, kuriame yra siekiama išanalizuoti vysuomenės ypatumus, kaip žmonės mąsto ar socialiniai tinklai teikia naudą ar žalą. anketoje prašoma atsakyti į klausimus, remiantis savo asmenine patirtimi.

Apklausa yra anoniminė, o anketos rezultatai nebus viešai publikuojami. 

Ačiū, už jūsų skirtą laiką.  

Rezultatai yra viešai prieinami

1, Lytis

2, Amžius

3, Kokius soacialinius tinklus naudojate?

4, Kiek laiko praleidžiate socialiniuosia tinkluosia, per diena?

5, Socialinių tinklų teikiama nauda?

6, Socialinių tinklų teikiama žalą?

7, reikėtų cenzuruoti amžių socialiniuosia tinklu susikurimą, dar labiau?

8, Ar limituojat savo laika socialinuosia tinkluosia?

9, per kokius irenginius žiurite soacialinius tinklus?

10, Socialiniai tinklai