Tyrimas - socialiniu tinklu teikiamą žalą ar naudą
Sveiki, esu KVK 1 kurso studentė, atliekanti tyrimą, kuriame yra siekiama išanalizuoti vysuomenės ypatumus, kaip žmonės mąsto ar socialiniai tinklai teikia naudą ar žalą. anketoje prašoma atsakyti į klausimus, remiantis savo asmenine patirtimi.
Apklausa yra anoniminė, o anketos rezultatai nebus viešai publikuojami.
Ačiū, už jūsų skirtą laiką.