Tyrimas - socialiniu tinklu teikiamą žalą ar naudą
Sveiki, esu KVK 1 kurso studentė, atliekanti tyrimą, kuriame yra siekiama išanalizuoti vysuomenės ypatumus, kaip žmonės mąsto ar socialiniai tinklai teikia naudą ar žalą. anketoje prašoma atsakyti į klausimus, remiantis savo asmenine patirtimi.
Apklausa yra anoniminė, o anketos rezultatai nebus viešai publikuojami.
Ačiū, už jūsų skirtą laiką.
1, Lytis
2, Amžius
- 25
- 45
- 31
- 26
- 18
- 24
- 19
- 34
- 19
- 21
3, Kokius soacialinius tinklus naudojate?
Kita
- youtube ir kiti
- Fantazijos.lt
4, Kiek laiko praleidžiate socialiniuosia tinkluosia, per diena?
5, Socialinių tinklų teikiama nauda?
- susisiekimo galimybe ir paprastumas
- Suteikia malonimą
- Nuolaidos
- Gali greit surasti informacija
- Informacija
- Informacija
- Laiko taupymas
- Komunikacija
- sužinai daug naujos informacijos, jei ieškai
- Galima sužinoti naujienas apie viską
6, Socialinių tinklų teikiama žalą?
- ir sveikatai fiziskai ir psichologiskai
- 0
- Internetinės patyčios
- Laikas
- Blogi komentarai
- Daug neigiamos informacijos
- Regos susilpnėjimas
- Laikas
- laiko atėmimas, kai koncentruojamasi ne į informacijos ieškojimą
- Sukelia nepasitikėjimą savim, galima pradėti kompleksuoti,dėl to nes viskas pateikiama, kad visi ten tobuli