Žiūriu kas mane domina, vėliau žiūri kitas asmuo savo mėgstamas laidas, ir t. t.
Labai retai žiūrime tv, jei žiūriu tai viena.
-
Turime 2 televizorius ir jei nuomonės išsiskiria- žiūrime kiekvienas mėgstamą laidą
beveik nežiūriu
Televizorių žiūrime retai
žiūrime mažai, dėl tv nesimušam
gyvenu viena
Pomėgiai skirtingi, bet bute turim du TV tai ir žiūrim kam kas patinka
Kiekvienas žiūrime sau patinkančias per atskirus televizorius