TV auditorijos tyrimas COVID kontekste
Suprantame, kad šiuo metu visi turi sudėtingas patirtis dėl COVID pandemijos ir karo. Išgyvename jausmus, kurie dažnai apima visas gyvenimo sritis.
Būtume dėkingi, jei atsitrauktumėte kelioms minutėms ir padėtumėte atlikti televizijos žiūrovų tyrimą apie kultūrą.
Ačiū tiems, kurie skirsite kelias minutes anoniminei anketai užpildyti.
P.S. Telefonu užpildyti nepavyks, naudokite chrome naršyklę.
Kokias LRT kultūros laidas žiūrite ir kaip dažnai?
Ar pastebėjote, kad per pandemiją LRT transliavo daugiau kultūrinio turinio laidų?
Kita:
- apie 15 metų per metus įsijungiu televizorių ne daugiau kaip 10 kartų tai nieko nepastebėjau
- Jau keli metai kaip televizijos nežiūriu visai.
- nežiūriu televizijos
- Nežiūriu TV
Kokias LRT kultūros laidas žiūrėjote iki COVID pandemijos ir kaip dažnai?
Kokias nepaminėtas LRT kultūros laidas žiūrėjote iki COVID pandemijos?
- Nėra
- -
- Neprisimenu
- Neprisimenu
- negaliu prisimint
- Jokių.
- kitų nežiūrėjau
- nieko
- Koncertus
- nežiūrėjau ir nežiūriu Lietuvos televizijos
Ar pastebėjote, kad per pandemiją pradėtos žiūrėti kultūrinio turinio laidos tapo įpročiu ir jas toliau žiūrite?
Kitas variantas (įrašyti):
- maždaug prieš 15 metų nustojau žiūrėti televizorių ir nepasigendu jo, pas mane dar senas televizorius su priedėliu, lėkštės neturėjau ir neturiu ir neketinu kažką atnaujinti
- Neturiu jokių reguliarių įpročių susijusių su TV, tiek anksčiau, tiek dabar, jei įsijungus televiziją rodo įdomią laidą, pažiūriu.
- Televizijos laidų nežiūriu visai
- Pradėjau vartoti kitokį kultūrinį turinį - renginių transliacijas
- Nežiūriu TV
- Nežinau, kada atsirado laida Stambiu planu. Patiko laidos formatas, vedėjas ir pokalbių dalyviai. Pasižiūriu įražus per mediateką. Televizijos galima sakyti nežiūriu, jei tai retai nutinka, renkuosi kultūros laidas.
- Nežiūriu TV apskirtai
- Nežiūriu
- Nežiūriu TV
Kaip keitėsi kultūros laidų žiūrėjimo intensyvumas per COVID pandemiją (kai draudžiami renginiai, apribojimai, daugiau laiko praleidote namuose)?
Kokios kultūrinio turinio laidos Jums idomiausios?
Kokią paskutinę kultūros laidą žiūrėjote (jei ne LRT, nurodykite per kurį kanalą)?
- jokios
- Stilius
- praleidus prie kompiuterio laiką su mokiniais nuo 8 val iki 20val. apie kokią dar televiziją galima dar kalbėti?
- neturiu atsakymo
- Stilius
- vasarą televizoriaus nežiūriu, tai neprisimenu kokią paskutinę laidą žiūrėjau
- Discovery
- Televizijos laidų nežiūriu kelis metus visai.
- "Sveiki atvykę" (TV3)
- Ryto suktinis su Z. Kelmickaite
Ar atsirado naujų pomėgių po per pandemiją žiūrėtos kultūrinio turinio laidos?
Jei pažymėjote teigiamą atsakymą, parašykite detaliau:
- Istorija
- ,,Stilius''
- Domiuosi kulinarija
Kokį atsimenate atvejį, kai kultūros laida pandemijos laikotarpiu paveikė Jūsų elgesį ar paskatino keisti gyvenimo būdą?
Jei atsimenate atvejį, kuris paskatino keisti elgesį, bet jis nėra nėra paminėtas, parašykite detaliau:
- 'pandėmija" daugiau žmonių pavertė invalidais ir sugriovė sveikatą.
- Įsigijau daug knygų
- Nusipirkau bilietus į kultūros renginį, bet taip pat mane veikia laidos ir ne pandemijos laikotarpiu
Ar Jūsų darbo ar veiklos sritis susijusi su kultūra?
Ar studijavote menus?
Koks Jūsų išsilavinimas?
Kokia Jūsų gyvenamoji vieta?
Jūsų lytis:
Jūsų amžius
Kiek šeimos narių sudaro Jūsų šeimos ūkį (kartu gyvenantys asmenys)?
- 4
- 3
- 1
- 2
- du
- 4
- 2
- 2
- 2
- 4
Kas Jūsų aplinkoje dažniausiai renkasi, kokią televizijos laidą žiūrėti?
Kitas variantas
- nežiūriu TV
- Visi turi po televizorių.
- Televizorių jungiame 2 kartus per savaitę.
- Lietuvos televizijos nežiūrime
- turime skirtingus pomegius, renkames skirtingas laidas, bet ziurime kartu
- Kiekvienas žiūrime ką mėgstame
- Du televizoriai. Todėl žiūrime, kas ką norime.
- Žiūrime skirtingas laidas
- sprendimą, kad nežiūrėti nepajutau pati kaip priėmiau, tik pastebėjau, kad nežiūriu ir vis dar nepasigendu televizijos.
- Kiekvienas šeimos narys žiūri savo mėgstamas laidas