Kas pirmesnis
Ginčų dėl skirtingų pamėgtų laidų nekyla, nes kiekvienas šeimos narys turi savo televizorių.
kiekvienas pasirenka savarankiškai, ką žiūrėti
Nežiūriu televizijos laidų kelis metus visai.
Turime tris televizorius, todėl kiekvienas renkasi ką žiūrėti pagal poreikius. Niekas niekam neperša savo nuominės.
Gyvenu viena, tai žiūriu kas man patinka, bet išvis mažai žiūriu TV, geriau renkuosi knygą. Kai atvyksta vaikai, daugiau žiūrime įvairius protmūšius
Mano dukroms yra nuo 20-30 m. ir televizoriaus nežiūri.
sutariame ir pasidaliname, juk nesėdime visą laiką prie tv
Kiekvienas išsirenka, kas jam įdomu
Neturiu TV, žiūriu tik laidas mediatekoje, tai, kas aktualu ir įdomu.