Kokias nepaminėtas LRT kultūros laidas žiūrėjote iki COVID pandemijos?
"Mokslo sriuba", bet čia tikriausiai priskiriama ne prie kultūros, o prie mokslo populiarinimo laidų. Žiūrėdavau kiekvieną savaitgalį. "Gyvenk kaip galima švariau", žiūrėdavau1-3 kartus per mėnesį,
.
nežinau
viskas, kas išvardinta prieš tai esančiame klausime