TV auditorijos tyrimas COVID kontekste

Kokias nepaminėtas LRT kultūros laidas žiūrėjote iki COVID pandemijos?

  1. "Mokslo sriuba", bet čia tikriausiai priskiriama ne prie kultūros, o prie mokslo populiarinimo laidų. Žiūrėdavau kiekvieną savaitgalį. "Gyvenk kaip galima švariau", žiūrėdavau1-3 kartus per mėnesį,
  2. .
  3. nežinau
  4. viskas, kas išvardinta prieš tai esančiame klausime
  5. Stop juosta, Stambiu planu
  6. Veranda, ,,Lietuvos kolumbai", Legendos, Kelionių atvirukai
  7. Neprisimenu
  8. -
  9. neprisimenu
  10. Mažai žiūriu TV