Turizmo vadybininkas

Jūsų nuomone ar Lietuvoje dirbdamas turizmo agentūroje vadybininkas privalo būti daug keliaujantis ir daug apkeliavęs?

  1. Be abejonės!
  2. Tikrai taip. Juk jis turi sugebėti pasiūlyti gerą ir tinkamą kelionę visiškai skirtingiems žmonėms.
  3. taip
  4. Neprivalo,o tai ka jam daryt jei pinigu neturi arba laiko visiskai tokiems dalykams.Juk ir dirbi ir mokaisi,save issilaikai,tai keliomes laiko ir pinigu nelieka arba SU KUO keliauti :) vienam keliauti nekazka yra. Taigi,manau kad isidarbines jis i imone,turetu padirbeti ir tada jam pati imone turetu apmoketu info turus :) nes bet kokiu atveju man idomesne to zmogaus nuomone,kuris yra buves toje salyje,o ne to kuris tik iskales mintinai keliones marsruta. Toks turizmo vadybininkas yra Dainius Kinderis,apkeliaves 86 pasaulio salis :) Jo nuomone,turbut butu idomiausia.
  5. taip
  6. ne
  7. Pakankamai, kad tuėtų ką papasakoti
  8. Taip