Jūsų nuomone ar Lietuvoje dirbdamas turizmo agentūroje vadybininkas privalo būti daug keliaujantis ir daug apkeliavęs?
- taip
- Būtų didelis privalumas.
- Privalo.
- Geriau būtų,kad keliautų ir būtų apkeliavęs nemažai, visgi žmogus su patirtimi tikrai daugiau žino, negu tas, kuris visada sėdi agentūroj ar namie
- Taip
- Kuo daugiau matęs bei apkeliavęs - tuo didesnis privalumas.
- Nebūtinai, bet daugiau keliavęs būtų privalumas
- Nu turbut
- Taip
- Be abejo