Turizmo vadybininkas

Jūsų nuomone ar Lietuvoje dirbdamas turizmo agentūroje vadybininkas privalo būti daug keliaujantis ir daug apkeliavęs?

  1. taip
  2. Būtų didelis privalumas.
  3. Privalo.
  4. Geriau būtų,kad keliautų ir būtų apkeliavęs nemažai, visgi žmogus su patirtimi tikrai daugiau žino, negu tas, kuris visada sėdi agentūroj ar namie
  5. Taip
  6. Kuo daugiau matęs bei apkeliavęs - tuo didesnis privalumas.
  7. Nebūtinai, bet daugiau keliavęs būtų privalumas
  8. Nu turbut
  9. Taip
  10. Be abejo