Turizmo vadybininkas

Kodėl reikalinga/ nereikalinga turizmo vadybininko profesija?

  1. Tam kad uz tave padarytu darba
  2. Kad butu idomiau ,patogiau ir patikliau keliauti ir pažinti pasauli
  3. Kad padetu zmonems issirinkti kelione ir patartu rupimais klausimais
  4. Padeda išsirinkti kelionę, konsultuoja, pataria.
  5. Reikia turėti pakankama kiekį žinių reikalingų turizmo vadybininkui dirbti su klientais.
  6. zmones keliauja ir be ju pagalbos
  7. nezinau
  8. Todėl jog žmonėm kurie nori pakeliaut, gerai praleist laiką, bet nežino kur, padėtų turizmo vadybininkas
  9. nežn
  10. Išpildytų žmonių svajonė