Turizmo vadybininkas

Sveiki. Esame Vilniaus kolegijos VVF pirmo kurso studentės.  Atliekame tyrimą, kurio metu norime išsiaiškinti vadybininko svarbą turizmo sferoje. Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus. :)

Koks Jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Jūs esate

Jūsų išsilavinimas

Šeimyninė padėtis

Jūsų gyvenamoji vieta

Ar mėgstate keliauti?

Kaip dažnai keliaujate per metus?

Kaip dažniausiai planuojate savo keliones?

Ar kada nors naudojotės turizmo agentūros paslaugomis?

Likote patenkinti ar nusivylėte turizmo agentūros paslaugomis?

Ar Jums turi įtakos turizmo vadybininko lytis?

Ar Jums turi įtakos turizmo vadybininko išvaizda?

Ar turi reikšmės turizmo vadybininko išsilavinimas?

Pagal ką renkatės turizmo vadybininką?

Ar turite nuolatinį turizmo vadybininką?

Pagal ką renkatės turizmo agentūrą?

Kaip manote ar trūksta turizmo vadybininkų?

Ar Jūsų nuomone reikalinga turizmo vadybininko profesija?

Kodėl reikalinga/ nereikalinga turizmo vadybininko profesija?

  1. Kad daugiau jaunimas darbo turėtų.
  2. ne visi gali planuoti kelionės savarankiškai
  3. Kad padėtų užimtiems žmonėms
  4. Dauguma žmonių nemoka tinkamai suplanuoti savo atostogas, trūksta patirties, žinių, laiko. Turizmo vadybininkai palengvina šią užduotį, kadangi specializuojasi butent šioje srityje.
  5. Kodėl reikalinga?- Lietuvoje dar vyrauja posovietinė dvasia, todėl žmonėms patys nesiryžta žengti žingsnio kelionės link, todėl reikia kažko , kas skatintų domėtis kelionėmis ir keliauti, pvz. turizmo vadybininkų.
  6. Kad nors kasnors išmanytu ka šiam pasaulį tai ka daro!!
  7. padeda suplanuot savo kelionę
  8. padeti zmonems i dla kuby
  9. Kad žmonės turėtų mažiau rūpesčių planuodami kelionę bei keliaujant
  10. Padėti žmonėms pasirinkti tinkamą bei pilną ispūdžių, poilsio kelionę už gerą kainą.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą